YOURCAR PL SP SP Z O O
Balice to wieś o bardzo ciekawej historii. Jest znana nie tylko z posiadania ogromnego lotniska, ale także wielu wypożyczalni samochodów. Urokliwe położenie powoduje, iż często odwiedzają ją miłośnicy pięknych widoków i wycieczek krajoznawczych.

 

YourCar.pl to strona, która umożliwia wszystkim przemieszczającym się po tamtej okolicy znalezienie idealnego pojazdu. Balice to wieś świetnie skomunikowana z resztą kraju. Owa firma przygotowała dla klientów specjalną ofertę bezpiecznego, sprawnego oraz atrakcyjnego pod względem cenowym podróżowania po regionie. Pośród wielu dostępnych modeli aut przez nią proponowanych znajdują się m.in. całkowicie nowe Renault czy Citroen – także z klasy premium.

 

Wypożyczalnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i maksymalnie upraszcza proces wynajmowania samochodów. Odwiedź koniecznie ten serwis internetowy i zobacz więcej możliwości, jakie oferuje. Formalności są tutaj ograniczone do minimum. Pracownicy firmy starają się podchodzić elastycznie do zamówień i dopasowywać do potrzeb wszystkich zainteresowanych.

Dodano: 2019-04-03

Adres: Katowicka 53
Miejscowość: Mysłowice
Kod pocztowy: 41-400
Telefon: 660 919 555


JAK OCENIASZ NASZE USŁUGI?

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
INNE NIEDALEKO
Maxsote

Adres: strzelców bytomskich, 87B
Miasto: bytom

Czytaj więcej

Crazy Cat Studio

Adres: Kwiatowa, 11
Miasto: Wilkowice

Czytaj więcej

Fabeton

Adres: ,
Miasto: Katowice

Czytaj więcej© Copyright 2024 www.kozienice.org.pl