F.H. Cotex-bis s.c.
Poszukując lekkich i wygodnych, a jednocześnie takich butów, które służyć będą długo, warto zwrócić uwagę na model adidas Tubular, o którym opinie można przeczytać na stronach wielu sklepów między innymi na stronie ctxsport.com. Są to buty wykonane ze specjalnej tkaniny, która zapewnia obuwiu niezwykłą wytrzymałość, odpowiednią cyrkulację powietrza i ma właściwości antybakteryjne. Buty te wyróżniają się między innymi:

  • lekkością, 
  • elastycznością,
  • nowoczesnym wyglądem,
  • wysoką jakością,
  • bardzo atrakcyjną ceną.

Jest to model, w którym przeszłość łączy się z przyszłością, dlatego że inspirowany jest kulturą końca XX wieku i zostały zaprojektowane ponad 25 lat temu jako buty do koszykówki, jednakże ze względu na ich niesłabnącą popularność ciągle są produkowane w coraz to nowej odsłonie.

Obecnie nowa w tym modelu jest przede wszystkim podeszwa, która została zaprojektowana tak, aby w jej wnętrzu znajdowało się powietrze, stanowiąc amortyzację zapewniającą stopom ogromny komfort. Jeśli chcesz się przekonać, czy opinie o tych butach nie są przesadzone, dokonaj zakupu i przetestuj sam.

Dodano: 2019-03-24

Adres: Jana III Sobieskiego 1
Miejscowość: Iława
Kod pocztowy: 14-200
Telefon: +48 530 063 730


JAK OCENIASZ NASZE USŁUGI?

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
INNE NIEDALEKO
PUH Żeglarz

Adres: Nadbrzeżna, 11
Miasto: Giżycko

Czytaj więcej

Pianino Waw

Adres: Jerzwałd, 17
Miasto: Jerzwałd

Czytaj więcej© Copyright 2019 www.kozienice.org.pl