Mediwa Clinic
Prawie każdy z nas ma na ciele jakieś znamię, nad którego usunięciem nieraz się zastanawiał. Niezależnie, czy są to przebarwienia, zmiany naczyniowe, czy zmiany komórkowe, przed podjęciem ostatecznej decyzji odnośnie ich usunięcia, trzeba się skonsultować z dermatologiem.

Jeśli interesuje Cię usuwanie znamion skórnych w Poznaniu, to udaj się do MEDIWA CLINIC, to nie tylko znany gabinet medycyny estetycznej, gdzie skonsultuje Cię doświadczony dermatolog, dr Iwona Stajkowska, ale i centrum diagnostyki znamion skórnych. Centrum stara się uświadomić pacjentom, jak ważna jest profilaktyka i wczesne wykrycie zmian nowotworowych, pojawiających się na skórze. Odpowiednio wdrożone leczenie pozwala w pełni wyleczyć czerniaka, który uchodzi za najgroźniejszy rodzaj nowotworu.

Sama kuracja przebarwień skórnych może odbyć się za pomocą specjalnego preparatu nakładanego na twarz i ściągniętego po kilku godzinach, znamiona można usuwać też chemicznie bądź laserem, o sposobie leczenia zawsze decyduje lekarz.

Dodano: 2018-05-26

Adres: Ułańska 19
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 60-748
Telefon: (+48) 510-084-711


JAK OCENIASZ NASZE USŁUGI?

Użytkownik isavou dodał komentarz Ocena 3
Jeśli szukacie fachowej pomocy z dziedziny dermatologii, to w poznańskim Mediwa Clinic, można taką uzyskać. Dodam jeszcze, że dysponują bardzo nowczesnym sprzętem, którym pozwala np. na przeskanowanie znamion całego ciała.
Opublikowano: 2018-08-30 13:36:51

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
INNE NIEDALEKO
RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Adres: Szeroka, 11
Miasto: Września

Czytaj więcej

KSIEGOWOSC.TAX

Adres: Łobeska, 7
Miasto: Poznań

Czytaj więcej

Edica Sp. z o.o.

Adres: Forteczna, 3
Miasto: Poznań

Czytaj więcej© Copyright 2019 www.kozienice.org.pl