Ferguson Sp. z o.o.
Chcąc założyć w domu zdalne sterowanie oświetleniem, warto pomyśleć o tym już na etapie jego projektowania. Istotna jest tu instalacja elektryczna, która powinna być odpowiednio zintegrowana, jeśli ma działać bez zarzutu i być zarządzana przez internet. Tego typu rozwiązanie pozwala na dowolne regulowanie natężeniem światła, a także na jego automatyczne zapalanie i gaszenie się. Jest to nie tylko wygoda, ale także spore oszczędności. Na stronie ferguson-digital.eu bardzo dokładnie opisane są możliwości takiego systemu sterowania.

Ten wyjątkowy system opiera się na specjalnej aplikacji na telefonie lub innym mobilnym urządzeniu, za pomocą której można na przykład włączyć tryb nocny, wyłączając światła w całym domu i pozostawienie niewielkiego oświetlenia na przykład w okolicach łazienki. Można także zaprogramować wyłączenie światła o określonej porze w pokoju dziecięcym. Jest to coraz chętniej kupowana technologia dwudziestego pierwszego wieku.

Dodano: 2018-04-23

Adres: Dworska 1
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 61-619
Telefon: 618220511


JAK OCENIASZ NASZE USŁUGI?

Użytkownik Terin dodał komentarz Ocena 3
Sterowanie oświetleniem w domu? Firma Ferguson Sp. z o.o. zapewniła mi takie rozwiązanie w szerokiej gamie wysokiej klasy produktów.
Opublikowano: 2018-05-30 11:08:06

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


INNE NIEDALEKO
RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Adres: Szeroka, 11
Miasto: Września

Czytaj więcej

ORO Anna Witkowska

Adres: Łobeska, 7
Miasto: Poznań

Czytaj więcej

Edica Sp. z o.o.

Adres: Forteczna, 3
Miasto: Poznań

Czytaj więcej© Copyright 2019 www.kozienice.org.pl