Przygody na obcasach
Ruch ma zbawienny wpływ zdrowie człowieka – zarówno psychiczne jak i fizyczne. Pomaga pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Pozwala zachować dobrą kondycję na długie lata i zmniejsza ryzyko wystąpienia cukrzycy. Podnosi poziom pewności siebie. Poprawia samopoczucie. Sprawia, że stajemy się szczęśliwsi. Wniosek? Warto się ruszać. Zrezygnować z podróży samochodem i przesiąść się na rower. Wyłączyć telewizor i pójść na spacer.

Wakacje to dla osób aktywnych świetna sposobność do szlifowania formy. Surfowanie, chodzenie po górach, jogging, medytacja, zajęcia aerobiku na świeżym powietrzu – „opcji” z całą pewnością nie brakuje. A jeśli przy okazji możesz podziwiać piękne, zapierające dech w piersiach widoki i poznawać ciekawych ludzi? Tym lepiej.  Nie zwlekaj i już teraz zapisz się na któryś z wyjazdów organizowanych przez biuro turystyczne Przygody na Obcasach.

Dodano: 2018-03-17

Adres: Mosvangen 0
Miejscowość: Stavanger
Kod pocztowy: 40-21
Telefon: +47 477 354 82


JAK OCENIASZ NASZE USŁUGI?

Użytkownik yalyonci dodał komentarz Ocena 3
Dla mnie takie aktywne sposoby spędzania wolnego czasu to dobry pomysł na wypoczynek. Tym bardziej, że pracuję w biurze i wszelkie aktywności na świeżym powietrzu będą dla mnie odskocznią, która pozwoli mi się zresetować.
Opublikowano: 2018-03-20 08:58:58

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


INNE NIEDALEKO
Adrian Fedorowicz ZWROTAIR

Adres: Piłsudskiego, 74
Miasto: Wrocław

Czytaj więcej

BEST DEKOR

Adres: Stare Kanice, 7
Miasto: Oksa k. Kielc

Czytaj więcej

INTER-FOOD ROBERT ROGULSKI

Adres: Generała Jarosława Dąbrowskiego, 48L
Miasto: Łódź

Czytaj więcej© Copyright 2019 www.kozienice.org.pl